Pierwszy taki katalog foodtrucków w Polsce

przez Jarek (0 komentarzy)

Foodtrucki – praktycznie nieodłączny element większości eventów odbywających się w plenerze, chociaż nierzadko także tych w zamkniętych przestrzeniach. Jak ich szukać, skąd zdobyć kontakt – jeszcze do niedawna nie było to takie proste.

 

Nowopowstała strona www.bazafoodtruckow.pl została stworzona przez dwóch braci – Jacka i Jarka Pietrasina [Poznaj naszą historię!], jako odpowiedź na rosnącą potrzebę wygodnego, szybkiego, a przede wszystkim prostego szukania interesujących nas foodtrucków, jak również promowania swojego biznesu. Intuicyjny interfejs pozwala szczegółowo opisać daną gastronomię, a także szukać ich pod kątem lokalizacji i interesujących nas dań.

 

Rzuć okiem na naszego Instagrama:

 

Jak piszą na swojej stronie twórcy, głównym celem Bazy Foodtrucków jest nawiązywanie stałych i stabilnych relacji biznesowych w branżach gastronomicznej i eventowej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom ze strony rynku zaplanowane zostały kolejne dodatki do aplikacji – np. kalendarz wydarzeń z udziałem mobilnej gastronomii z całej Polski czy też dział poświęcony poradom dla właścicieli foodtrucków (albo dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę w tym biznesie).  

 

Projekt ruszył piątego lutego; od tamtej pory zbiera zainteresowanych dołączeniem do platformy i prężnie się rozwija.

Wróć

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 2.
nie przegap tego

przez Jacek (0 komentarzy)

Bądź premium

Pakiet VIF (Very Important Foodtruck) daje szereg dodatkowych możliwości, dzięki którym Twój foodtruck stanie się bardziej widoczny w Internecie, a także na Facebooku, czy Instagramie.

przez Jacek (0 komentarzy)

#wspieramgastro

Szybko rozwijająca się fala #wspieramgastro już na zawsze będzie nam się kojarzył z koronawirusem, który opanowała nasz świat na początku 2020 roku. Początki hasztaga sięgają pierwszych dni kwietnia tego roku i w ciągu niecałego miesiąca otagowano tak prawie 3000 zdjęć. I dotknął on także tematu foodtrucków.

przez Jarek (0 komentarzy)

Wyposażenie Foodtrucka, krótka checklista przed otwarciem

Niezbędna checklista przed otwarciem pierwszego Foodtrucka. Tutaj zebraliśmy listę najbardziej potrzebnego wyposażenia każdego debiutującego Foodtrucka. Dodatkowo szanujemy Twój czas, więc przybliżone ceny sprzętu wrzucamy zaraz przy nazwie produktu, żeby można było jeszcze szybciej stworzyć poglądowy budżet.

przez Jarek (0 komentarzy)

Marketing na kółkach

Jak zadbać o klientów będąc właścicielem niewielkiego foodtrucka? I jak dobrze szukać wśród wielu takich samych ofert na rynku gastronomicznym. Nieważne czy szukasz cateringu na dowóz czy otwierasz pierwszą przyczepkę z hot dogami. W tym artykule po krótce opisaliśmy trzy kroki do sworzenia pomysłu na własne "ja".