What we Be-lieve

O nas

Komunikacja to klucz

Proces weryfikacji foodtrucków, zadowolenie i oceny użytkowników oraz dobra relacja między Klientem a Sprzedawcą w biznesie foodtruckowym - to co się dla nas naprawdę liczy.

Trzymamy rękę na pulsie!

Cały czas dbamy o aktualność danych prezentowanych na stronie mając nadzieję, że najświeższe informacje o foodtruckach to prosta droga do szybkiego i dokładnego wyszukiwania interesującej kuchni.

  • Be Original
  • Be Creative
  • Be Professional
  • Be Actual
  • Be Customer Oriented
  • Be Tasty

jacek i jarek

bracia

Kiedy w 2019 spotkaliśmy się z problemem, jakim było szukanie foodtrucków na wydarzenia, zdecydowaliśmy się na pewne rozwiązanie. Efektem naszej pracy jest ta witryna, która ma służyć foodtruckowcom, ale też marketingowcom i eventowcom z całej Polski! W pracy wykorzystujemy swoje doświadczenie nabyte podczas organizowania wydarzeń sportowych, imprez klubowych, czy koncertów.

Jacek Pietrasina

Organizator i współorganizator wielu wydarzeń plenerowych na terenie Śląska, takich jak chociażby Juwenalia w Gliwicach i Katowicach, czy ŁAŁ: Spotkania z Pasją w Bielsku Białej.

Jarek Pietrasina

Gdy przerywa kodowanie wkłada buty i rusza biegiem w góry. Miłośnik triathlonu, przygód, informatyki i wegetariańskiego jedzenia. Jeśli coś na stronie nie działa, to prawdopodobnie jego sprawka.

V 2019

...UPS!

Znalezienie aktywnego mobilnego bistro w Polsce to nie lada wyzwanie. Pierwsza myśl: Uprośćmy to!

II 2020

Portal

Startujemy z serwisem dla wszystkich pasjonatów Foodtrucków.

DZIŚ

Co nowego?

Rozwijajmy się wspólnie! W planach już niebawem Kalendarz wydarzeń oraz Rozbudowane pakiety premium