tworzymy dalej, razem

portal

Rozwijamy się dla Ciebie i dla całej społeczności FoodTruckowej w Polsce. Zmiany nadciągają!

Zakładki w Menu pozostaną jeszcze jakiś czas zamknięte, ale zapisz się do Neewslettera już teraz jeśli chcesz być na bieżąco.

Newsletter

jedyna taka

baza foodtrucków

innowacja

pomysły

pozycjonowanie

google analytics

z myślą o właścicielach foodtrucków

ale właściwie dlaczego?

twoje korzyści

Cały czas dbamy o aktualność danych prezentowanych na stronie mając nadzieję, że najświeższe informacje o Foodtruckach to prosta droga do szybkiego i dokładnego wyszukiwania interesującej kuchni. Dbamy nie tylko o właścicieli Foodtrucków, którzy mogą zarejestrować się na podstronie DODAJ FOODTRUCKA, ale równiez o pracowników firm eventowych. Przygotowaliśmy intuicyjny system kontaktowy oraz prostą ścieżkę dodania własnych wydarzeń w KALENDARZU, tak by wszystko było jasne i czytelne.

Twoje zdanie się liczy, prosimy o zostawienie śladu w tej ANKIECIE lub na naszych SOCIAL MEDIACH

  • Najlepsze foodtrucki,
  • Najsmaczniejsze jedzenie,
  • Zawsze w Twojej okolicy!

387

godzin pracy

32

foodtrucków

2

ludzi

1

wspólna przestrzeń

  • Co to znaczy VIF?
  • Czy wpisanie się do Bazy Foodtrucków jest płatne?
  • Jaki jest koszt bycia VIF i jak wygląda rozliczenie?
  • Jak często będziecie się ze mną kontaktować?

coś ciekawego do przeczytania

aktualności

przez Jacek (0 komentarzy)

Bądź premium

Pakiet VIF (Very Important Foodtruck) daje szereg dodatkowych możliwości, dzięki którym Twój foodtruck stanie się bardziej widoczny w Internecie, a także na Facebooku, czy Instagramie.

przez Jacek (0 komentarzy)

#wspieramgastro

Szybko rozwijająca się fala #wspieramgastro już na zawsze będzie nam się kojarzył z koronawirusem, który opanowała nasz świat na początku 2020 roku. Początki hasztaga sięgają pierwszych dni kwietnia tego roku i w ciągu niecałego miesiąca otagowano tak prawie 3000 zdjęć. I dotknął on także tematu foodtrucków.

przez Jarek (0 komentarzy)

Wyposażenie Foodtrucka, krótka checklista przed otwarciem

Niezbędna checklista przed otwarciem pierwszego Foodtrucka. Tutaj zebraliśmy listę najbardziej potrzebnego wyposażenia każdego debiutującego Foodtrucka. Dodatkowo szanujemy Twój czas, więc przybliżone ceny sprzętu wrzucamy zaraz przy nazwie produktu, żeby można było jeszcze szybciej stworzyć poglądowy budżet.

przez Jarek (0 komentarzy)

Marketing na kółkach

Jak zadbać o klientów będąc właścicielem niewielkiego foodtrucka? I jak dobrze szukać wśród wielu takich samych ofert na rynku gastronomicznym. Nieważne czy szukasz cateringu na dowóz czy otwierasz pierwszą przyczepkę z hot dogami. W tym artykule po krótce opisaliśmy trzy kroki do sworzenia pomysłu na własne "ja".